Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Další informace
Zavolejte nám +420 777 288 472
Ubytování Harrachov Konvalinkovi 1
Ubytování Harrachov Konvalinkovi 2
Ubytování Harrachov Konvalinkovi 3
Ubytování Harrachov Konvalinkovi 4
Ubytování Harrachov Konvalinkovi 5
Ubytování Harrachov Konvalinkovi
Ubytování Harrachov Konvalinkovi
Ubytování Harrachov Konvalinkovi
Ubytování Harrachov Konvalinkovi
Ubytování Harrachov Konvalinkovi

Všeobecné obchodní podmínky

Vymezení pojmů

Ubytovatel / provozovatel
Zděněk Konvalinka, Harrachov 410, 512 46 Harrachov, IČ: 13233033.

Klient
Fyzickou nebo právnickou osobou, která pobyt jako objednatel objednává.

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují podmínky rezervací přes webové stránky www.harrachov-konvalinka.cz. Provozovatelem těchto webových stránek je Zděněk Konvalinka, Harrachov 410, 512 46 Harrachov. Všeobecné obchodní podmínky (dále jen podmínky) ubytování v soukromí u Konvalinků upravují vzájemný smluvní vztah mezi ubytovatelem a klientem.

I. Platební podmínky

1. Platba v celé výši je požadována při každé rezervaci a to předem na stanovený účet nebo platbu klient provede on-line přes webové stránky www.harrachov-konvalinka.cz za použítí kreditní/debetní karty. V jiném případě po dohodě s ubytovatelem, klient uhradí platbu hotově na místě.

2. Před rezervací si musí klient zjistit na kontaktním emailu nebo telefonicky, zda jsou volné prostory a je možné provést rezervaci ubytování. Následně bude klientovi zaslán na kontaktní email odkaz s instrukcemi pro provedení on-line platby. Po úspěšné platbě bude klient opět informován o potvrzení platby a tím bude rezervace považována za platnou. V případě, že klient nedostane druhý potvrzovací email o platbě do 24 hodin nás kontaktuje.

3. Všechny ceny jsou uváděny v Kč na webových stránkách www.harrachov-konvalinka.cz a jsou smluvní. V ceně za ubytování je již zahrnut městský poplatek, který činí 15 Kč za osobu na den.

II. Změna rezervace

Pro veškeré změny rezervace (data rezervace, typu pokoje, apod.) je nutno zaslat email s požadavkem na změnu nebo informovat ubytovatele o změně telefonicky. Každá změna bude zpětně potvrzena, bude-li možné ji provést.

III. Storno podmínky

Po potvrzení rezervace se stává rezeravace závaznou a nelze ji zrušit. V případě zrušení rezervace nebo nedojezdu celková částka zaplacená za ubytování propadá a je nevratná. Po předchozí domluvě a pokud to okolnosti dovolí je možno rezervaci přesunout na jiný termín.

IV. Práva a povinnosti klienta

1. Klient má právo být dostatečně a úplně informován o objednaných službách, tj. jejich rozsahu, termínu a ceně, na řádné poskytnutí jím objednaných, ubytovatele potvrzených (zálohově zaplacených) služeb.

2. Klient je povinnen úplně a správně uvést všechny podstatné náležitosti objednávky/požadavku na rezervaci, zaplatit objednaný pobyt požadovanou metodou a respektovat předpisy zařízení, jejichž služby využívá.

V. Závěrečná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí objednávky služeb. Ubytovatel si vyhrazuje právo žádat zaplacení zálohové platby ve výši až 50 - 100% z ceny objednaných služeb a klient je povinnen uhradit zbylou sumu při příjezdu. Platbu lze provést v hotovosti nebo na účet. Platbu lze provést platební kartou, v případě platby platební kartou přes terminál nebo on-line platební bránou, má ubytovatel právo si účtovat poplatek, který činí až 2,5% z hrazené částky. Změny a doplňky těchto podmínek mohou být individuálně mezi ubytovatele a klientem upraveny výlučně písemnou formou.

Tyto VOP byly vytvořeny dne 01.10.2017